• WSV, X14 1 (VR) BASKETBALL

  • Trainingstijden

    DagTijd
    Dinsdag 16:30 - 18:00 uur
    Vrijdag 17:30 - 19:00 uur
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden WSV X14-1 ( 2e divisie X14 2D 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WSV X14-111110080430849622
    2LB-ZAC X14-11180362042319716
    3Ceres X14-1117045925286414
    4Volic, X14 1 (VR)116056125298312
    5Rebound '73 X14-11150661446015410
    6De Snipers X14-1115065124852710
    7Arta, X14 1 (VR)11209341592-2514
    8V.U.A.S. X14 1 *110011185955-770-2

    Poulestanden WSV X14-1 ( 2e divisie X14 2D 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1The Jugglers X14-11190275843931918
    2WSV X14-11180352638314316
    3Challenge X14-11060461142218912
    4Arnhem Eagles X14-11060459748411312
    5LB-ZAC X14-110208403696-2934
    6The Valley Bucketeers X14-1100010253724-4710
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Berendsen, WolfertTechnische stafAssistent-coach
    Bleijker, Remy denTechnische stafCoach
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Programma

    Geen informatie